وبلاگ اطلاع رسانی
انجمن‌صنفی‌آموزشگاه‌های‌فنی و‌حرفه‌ای‌شهرستانهای رفسنجان و انار
نويسندگان
امکانات وب
با سلام و آرزوي بهروزي و كاميابي همکاران گرامی

باستحضار میرساند : کانون كشوري همچون سنوات گذشته و بر اساس ماموریت ارجاعی از طرف ریاست محترم کانون کشوری باین کمیته در شرف انجام امور نهایی چاپ وتوزیع سررسيد تخصصي و ویژه با کیفیتی نفیس و اطلاعات جامع مربوط به صنف و تشکلهاي مربوطه با مشاركت (شركت توسعه مهارت ايرانيان) میباشد.

از آنجا كه اطلاعات انجمنها و كانون ها در اين سررسيد گرد آوري شده است و امکان درج تبلیغات همکاران نیز بمیزان محدود در ان پیش بینی شده است، لذا از كليه انجمنها و آموزشگاههاي آزاد خواهشمند است كه جهت تهيه و سفارش تعداد سررسید مورد نیاز خود ( که حسب تاکید ریاست کانون با نصف قیمت تمام شده ارایه میگردد) با اقاي امیرقشقايي نماینده این کارگروه و رابط شرکت مزبور با شماره تماس ٠٩١٩١٢٧٨٧٥٧تماس حاصل نمايند.
اخبار تكميلي سايت كانون كشوري به ادرس: Www.irankanon.com

دبير خانه كانون کشوری

سه شنبه هفتم بهمن 1393    ساعت 9:41    نویسنده: میرزایی

همایش آموزشی

ارتقای کسب و کار در آموزشگاه فنی و حرفه ای

(نوبت دوم)

موضوعات همایش:

1- سلامت شغلی

2- تعریف و تشریح کسب و کار خدماتی ( با تاکید بر خدمات آموزشی )

3- تعریف و تشریح شرایط و الزامات یک کسب و کار

4- شرایط و الزامات سازمانی  یک موسسه آموزشی   

سه‌شنبه ۱۳۹۳/۱۰/۳۰

تالار اجتماعات مجتمع مراکز فنی و حرفه‌ای کرمان (ساختمان سابق اداره کل)

هزینه ثبت نام:

۴۰۰٫۰۰۰ریال برای آموزشگاههای عضو انجمنهای صنفی و ۶۰۰،۰۰۰ریال برای آموزشگاههای غیرعضو

با ارائه مدرک مشترک توسط: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای استان کرمان

این مدرک معادل ۱۰ ساعت بازآموزی برای تمدید کارتهای مربیگری و مدیریت می‌باشد.

کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در سایت کانون استان به نشانی:

KermanMaharat.ir

توضیح: این همایش تکرار همایش بازآموزی در تاریخ 1393/10/17 می‌باشد. در نتیجه همکارانی که در آن همایش شرکت کرده اند، نیازی به شرکت در این همایش ندارند.

یکشنبه بیست و هشتم دی 1393    ساعت 11:32    نویسنده: میرزایی

گزارش برگزاری جلسه هم اندیشی روسای کانون های انجمن های صنفی، روسای ادارات موسسات کارآموزی آزاد استانها با معاونت محترم آموزش ،معاونت محترم پژوهش برنامه ریزی و مدیر کل محترم موسسات کارآموزی آزاد سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور

 


 

با عنایت به شکل گیری هیات مدیره جدید کانون کشوری و به منظور ایجاد هماهنگی و تعامل بیشتر کانون های استانی با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، جلسه هم اندیشی توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای و همکاری کانون کشوری در محل ستاد سازمان در مورخه 22 دیماه 93 برگزار گردید.

            این جلسه با تلاوتی چند از کلام اله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی و خیر مقدم آقای مهندس ثابت نژاد مدیر کل محترم موسسات کارآموزی آزاد سازمان رسماً آغاز گردید.

            سپس سرکار خانم دکتر نیرومند معاونت محترم آموزش سازمان مطالبی را در ارتباط با تعامل بخش دولتی با بخش خصوصی بیان فرمودند. اهم مطالب ارائه شده توسط ایشان مطابق ذیل است .

-         با همکاری کانون و سازمان در سال آینده قطعاً وضعیت آموزشگاهها بهتر خواهد شد

-         نیاز است بر روی کیفیت آموزش ، استانداردهای آموزشی و توانمند سازی مربیان آموزشگاهها اهتمام بیشتری انجام گردد

-         در حال حاضر رویکرد اصلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، بخش خصوصی آن است.

-         توجه استفاده بهینه از قوانین موجود مانند قانون وضع شده در سال 1376 در رابطه با الزام به فراگیری آموزش فنی و حرفه ای جهت اشتغال مورد تاکید است

-         ارائه تسهیلات به آموزشگاه های آزاد

-         حضور آموزشگاه های آزاد در سایر کشورها

-         استفاده از اساتید خبره در آموزشها و اعطای مشوقها در جهت تربیت افراد توانمند در حوزه مربیگری

-         ایجاد نقشه راه توسط سازمان و الکترونیکی نمودن کل فرآیند کاری آموزشگاهها

در ادامه آقای مهندس بدیعی ریاست محترم کانون کشوری عنوان نمودند که با توجه به شناختی که از سرکار خانم دکتر نیرومند دارند، تفکر اصلی ایشان بخش خصوصی آموزشگاه های آزاد می باشد و تشکیل این جلسه به واسطه یکی شدن دیدگاهها است. ایشان ضمن ارائه رویه اجرایی در کانونها اعلام فرمودند که مهمترین قدم انجام یک تزکیه درون کانون های استانی می باشد. ایشان عمده ترین مشکل مربوط به آموزشگاه های فنی و حرفه ای را در قسمت برون سازمانی اعلام کردند و اضافه نمودند که جهت انجام امور ماندگار و اساسی در راستای بهبود وضعیت آموزشگاه ها می بایست مسائل ریشه ای و اصلی در دستور کار قرار گیرد، همچنین توضیحاتی راجع به ارتباطات انجام شده و مکاتبات ارسالی به مجلس شورای اسلامی توسط ایشان ارائه گردید. با بیان اینکه آیین نامه اجرایی مصوب هیات دولت در ارتباط با الزام کلیه وزارت خانه ها جهت استفاده از پتانسیل آموزش فنی و حرفه ای برای مهارت های مورد نیاز کارکنان خود تدوین گردیده است و قوانین و بخشنامه های که از این قبیل می باشد، بایستی به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد. همچنین برون سپاری و واگذاری ها بخشهای اجرایی سازمان از اولویت مورد تاکید کانون کشوری است

سپس آقای مهندس ثابت نژاد به ارائه وضعیت هیات های نظارت استانی و نیز فعالیت های انجام شده در این هیات ها و هیات نظارت مرکزی پرداختند.

در ادامه جلسه هم اندیشی تحلیل های بسیار ارزشمندی توسط آقای دکتر فرخی با توجه به طرح پژوهشی در حال تکمیل ایشان و ارائه آمارهای مفیدی در ارتباط با سیستمهای آموزشی ، فراگیران و ... انجام گردید.

سپس چند تن از روسای کانونها و روسای ادارات آموزشگاههای آزاد استانی نقطه نظرات و دیدگاههای خود را راجع به مشکلات آموزشی – اقتصادی  آموزشگاهها و راهکارهای رفع آن ارائه نمودند که مورد استقبال حضار جلسه قرار گرفت.

آقای دکتر پرند ریاست محترم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن استقبال از این گردهمایی عنوان نمودند که بودجه پیشنهادی و طرحهای جدیدی با یاری کانون کشوری به مجلس ارائه شده است که سیستم اقتصادی آموزشگاهها را پویا می نماید و تعامل هر چه بیشتر تمامی ادارات کل و مسئولین ادارات موسسات کارآموزی را با کانونها، انجمنها و آموزشگاههای آزاد را پیشنهاد نمودند.

آقای دکتر حاجلو معاونت محترم پژوهش و برنامه ریزی سازمان و ریاست مرکز تربیت مربی ، مباحث تکمیلی را در ارتباط با طرحهای ارائه شده در مجلس را عنوان نمودند و همچنین با بیان اینکه در جهت تربیت مربیان کارآمد جهت بخش دولتی و خصوصی آموزش فنی و حرفه ای فعالیتهای زیر بنایی در مرکز تربیت مربی در حال انجام است، تحول در کیفیت آموزشی را در آینده نوید دادند.

این جلسه با بیانات ارزشمند آقای مهندس حاتم زاده مدیر کل دفتر بهسازی و نظارت و نیز برگزاری جلسه پرسش و پاسخ به اتمام رسید.

 

منبع: سایت کانون کشوری

یکشنبه بیست و هشتم دی 1393    ساعت 8:18    نویسنده: میرزایی

همکاران گرامی

با سلام

با توجه به آنکه تمدید کارتهای مدیریت و مربیگری نیازمند شرکت در دوره‌های بازآموزی به مدت 20 ساعت در سال می‌باشد، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که یک همایش بازآموزی با عنوان «ارتقای کسب و کار در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای» توسط کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای استان با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برای مدیران و مربیان آموزشگاه‌ها با مشخصات زیر برگزار می‌گردد:

 • عناوین همایش شامل:
  • سلامت شغلی
  • تعریف و تشریح کسب و کار خدماتی ( با تاکید بر خدمات آموزشی )
  • تعریف و تشریح شرایط و الزامات یک کسب و کار
  • شرایط و الزامات سازمانی  یک موسسه آموزشی
 • تاریخ برگزاری: چهارشنبه 17 دیماه سال جاری از ساعت 8:30 تا 17 به مدت 10 ساعت
 • محل برگزاری: تالار اجتماعات مجتمع مراکز فنی و حرفه‌ای کرمان (محل سابق اداره کل)
 • شهریه: برای مدیران و مربیان آموزشگاه‌های عضو انجمن‌ مبلغ 400،000 ریال و برای آموزشگاه‌های غیرعضو مبلغ 600،000 ریال
 • از شرکت کنندگان با ناهار پذیرایی می‌شود و هزینه آن در شهریه همایش لحاظ شده است.
 • تعداد مدیران و مربیان متقاضی از هر آموزشگاه محدودیت ندارد.
 • برای شرکت کنندگان در همایش گواهی حضور توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان و کانون انجمنهای صنفی آموزشگاهها به مدت 10 ساعت صادر می‌گردد.

برای ثبت‌نام در این همایش حداکثر تا ظهر سه شنبه 16 دی به سایت کانون استان به نشانی KermanMaharat.ir مراجعه نمایید. همچنین ثبت نام اینترنتی در دفتر انجمن صنفی آموزشگاهها نیز انجام می‌پذیرد.

 انجمن صنفی آموزشگاهها

یکشنبه چهاردهم دی 1393    ساعت 17:13    نویسنده: میرزایی

همایش آموزشی

کسب و کار موفق

 

موضوعات همایش شامل: 1- مشاوره و پذیرش کسب و کار 2- HSE در محیط کار 3- روشهای برقراری ارتباط موثر 4- روشها و محدوده مشاوره حرفه ای با مشتری 5- اخلاق حرفه ای 6- جذب مشتری (عارضه یابی کسب و کار)

با حضور اساتید برجسته دانشگاه

دوشنبه 08/10/1393

محل برگزاری: رفسنجان- تالار اجتماعات مجموعه ریاست جمهوری

هزینه ثبت نام: 150000ریال

با ارائه مدرک مشترک توسط: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دانشگاه شایان کرمان و کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای استان کرمان

برگزارکنندگان:

انجمن صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای شهرستانهای رفسنجان و انار، اتحادیه صنف آرایشگران زنانه رفسنجان، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دانشگاه شایان کرمان، کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای استان کرمان و اتاق اصناف رفسنجان

تلفن جهت کسب اطلاعات بیشتر: 34263310، 34269364 و 09215490161

مدارک موردنیاز جهت ثبت نام:

تصویر عکس پرسنلی- مشخصات شناسنامه ای- 150000ریال شهریه

برای ثبت نام به سایت KermanMaharat.ir یا دفتر انجمن صنفی آموزشگاهها واقع در بلوار طالقانی، روبروی سازمان انتقال خون مراجعه نمایید.

****************

توضیح انجمن صنفی: مباحث همایش بطور کلی در مورد ارتقای کسب و کار و ارتباط موثر با مشتری است و برای کلیه شاغلین بخش خصوصی مفید است. مضافا اینکه مدرک صادره برای شرکت کنندگان دارای ارزش بازآموزی و اعتبارسنجی است. در نتیجه همدیران و مربیان همه آموزشگاهها می‌توانند جهت دریافت مدرک مزبور در این جلسه شرکت نمایند.

در ضمن با توجه به درخواست بعضی مدیران آموزشگاهها، آموزشگاههایی که شش نفر را در این همایش ثبت نام کنند (موسس، مدیر، مربی، کارآموز و ...)، هزینه یک نفر تخفیف داده شده و تنها هزینه پنج نفر را باید بپردازند.

چهارشنبه سوم دی 1393    ساعت 0:58    نویسنده: میرزایی

مجمع عمومی سالیانه کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای کشور با حضور بیش از 250 تن از روسای انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای سراسر کشور در تاریخ 16 مهرماه جاری در شهر مشهد مقدس برگزارگردید. در این جلسه پس از ارائه گزارش سالیانه هیات مدیره و بازرسین، انتخابات چهارمین دوره هیات مدیره این کانون انجام شد که در آن کاندیدای استان کرمان، سرکارخانم نادیا امجدی، با کسب اکثریت آرای حضار به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره این کانون برای سه سال آینده انتخاب گردید. این در حالی بود که کاندیداهای استانهایی مانند اصفهان، فارس و آذربایجان شرقی توفیقی جهت انتخاب در این انتخابات نداشتند.

لازم به ذکر است که کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای کشور بزرگترین تشکل آموزشگاههای فنی و حرفه ای کشور بوده  که از سال 1383 تشکیل شده و توسط یک هیات مدیره 11 نفره (با انتخاب مجمع عمومی) اداره میشود. این کانون در طی این سالها در جهت حمایت از آموزشگاههای آزاد کشور گامهای موثری برداشته است که از آخرین آنها میتوان به پیگیری و تصویب قانون معافیت مالیاتی آموزشگاههای فنی و حرفه ای در مجلس شورای اسلامی در اسفند 92 و تهیه طرح برخورداری موسسان و مدیران از بیمه تامین اجتماعی  اشاره کرد که در حال حاضر در صف طرحها و لوایح صحن علنی مجلس قرار دارد.

خانم نادیا امجدی موسس و مدیر آموزشگاه مراقبت و زیبایی ربکا در شهر سیرجان، متولد 1356 و با تحصیلات کارشناسی ارشد مدیریت تشکیلات، مدرس دانشگاه و مولف ده جلد کتاب و محقق و پژوهشگر نمونه کشوری در سال 92 و تدوینگر چندین استاندارد و پودمان سازمان فنی و حرفه ای کشور است. وی در دوره های اول و سوم هیات مدیره کانون کشوری نیز عضو این هیات بوده، مضافا اینکه بطور همزمان عضو و نایب رئیس هیات مدیره کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای استان کرمان به مدت 9 سال و همچنین عضو هیات نظارت بر آموزشگاههای استان کرمان نیز می‌باشد.

چهارشنبه بیست و سوم مهر 1393    ساعت 20:0    نویسنده: میرزایی
مدیران محترم آموزشگاههای رایانه  و حسابداری

سلام

بدینوسیله یادآور می‌شود که جلسه ماهیانه آموزشگاههای رایانه و حسابداری روز پنجشنبه 93/07/03 ساعت 11:30 در محل آموزشگاه هیرمند واقع در بلوار شهید مصطفی خمینی(خواجو) برگزار می‌شود. از همه همکاران جهت شرکت در این جلسه دعوت به عمل می‌آید.

انجمن صنفی آموزشگاهها

دوشنبه سی و یکم شهریور 1393    ساعت 23:18    نویسنده: میرزایی
همکاران گرامی

با سلام

با توجه به حذف کد بین تماسهای داخل استان و تغییر در شماره تلفنهای ثابت، جهت اطلاع از شماره های جدید می‌توانید به این صفحه از پورتال شرکت مخابرات استان کرمان مراجعه نمایید:

صفحه هم کدی در پورتال شرکت مخابرات استان کرمان 

انجمن صنفی آموزشگاهها

دوشنبه سی و یکم شهریور 1393    ساعت 9:27    نویسنده: میرزایی

مدیرکل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)

احتراما، با عنایت به مصوبه بیست و هفتمین جلسه هیات نظارت مرکزی مورخ 1393/5/18 مبنی بر رعایت دقیق تبصره 1 بند 2 ماده 9 دستورالعمل مشوقها و نحوه رسیدگی به تخلفات آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد مصوب 1392/2/16 هیات مذکور (تا زمانی که رای قطعی هیات نظارت مرکزی کتبا به موسس ابلاغ نشده باشد، آموزشگاه می تواند به فعالیت خود ادامه دهد)، خواهشمند است ضمن نظارت عالیه بر فرآیند تصمیم گیری هیات نظارت استان، بر رعایت دقیق مفاد تبصره مذکور تاکید فرمایید.

حمیدرضا ثابت نژاد
مدیرکل دفتر موسسات کارآموزی آزاد
و مشارکتهای مردمی و دبیر هیات نظارت مرکزی

دوشنبه بیست و چهارم شهریور 1393    ساعت 10:0    نویسنده: میرزایی
نامه اداره کل در مورد درخواست تدوین استانداردهای کوتاه مدت

دوشنبه بیست و چهارم شهریور 1393    ساعت 9:14    نویسنده: میرزایی
همکاران گرامی

با سلام

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که ثبت نام برای دوره های مرکز تربیت مربی کرج از 93/06/10 شروع شده و تا 93/06/20 ادامه دارد. شایسته است تا همکاران در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام در سایت مرکز به نشانی itclms.ir اقدام نمایند.

انجمن صنفی آموزشگاهها

سه شنبه هجدهم شهریور 1393    ساعت 15:2    نویسنده: میرزایی

همکاران گرامی

با سلام

بدینوسیله به اطلاع همه مدیران و مربیان آموزشگاهها می‌رساند که طبق روال سالهای قبل، طرح انتخاب مدیران و مربیان نمونه برای سال 93 آغاز شده است. همکارانی که مایلند در این طرح شرکت کنند، فرمهای مربوطه را از اینجــــا و راهنمای تکمیل فرمها را از اینجــــا دریافت کرده، پس از تکمیل، حداکثر تا 19 شهریور به مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان رفسنجان تحویل نمایند.

انجمن صنفی آموزشگاهها

دوشنبه هفدهم شهریور 1393    ساعت 9:47    نویسنده: میرزایی
آزمون عملی حرفه پداگوژی روز شنبه مورخه 93/6/15 ساعت 8 صبح در مرکز آموزش  فنی و حرفه ای امام علی برگزار میشود.

نشانی: کیلومتر 5 جاده رفسنجان کرمان  خیابان فنی و حرفه ای - جاده سعیدآباد شفیع

سه شنبه یازدهم شهریور 1393    ساعت 9:22    نویسنده: میرزایی
همکاران گرامی

با سلام

بر طبق اعلام واحد آزمون مرکز رفسنجان، بدینوسیله به اطلاع می‎رساند که آخرین مهلت تحویل کارت های اعتباری برای کارآموزان آزمون عملی مجدد شهریور، پایان وقت اداری روز دوشنبه 93/06/10 می‌باشد.

انجمن صنفی آموزشگاهها

یکشنبه نهم شهریور 1393    ساعت 18:8    نویسنده: میرزایی
قابل توجه همکارانی که مدارک همایش کارآفرینی را ناقص تحویل داده‌اند

با سلام

چنانچه در همایش کارآفرینی ثبت نام کرده‌اید ولی هر یک از مدارک مورد نیاز (عکس، کپی شناسنامه، کپی کارت ملی و هزینه) را تحویل نداده‌اید، لطفا کسری مدارک خود را حداکثر تا ساعت 19:30 روز یکشنبه 93/06/09 به دفتر انجمن تحویل دهید. در غیر این صورت انجمن صنفی یا مرکز رفسنجان مسئولیتی در قبال عدم صدور مدرک شما نخواهد داشت.

انجمن صنفی آموزشگاهها

یکشنبه نهم شهریور 1393    ساعت 10:53    نویسنده: میرزایی
همکاران گرامی

با سلام

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که همایشی با عنوان «کارآفرینی با رویکرد اقتصاد مقاومتی» روز شنبه 1393/06/08 ساعت 16 الی 19 در سالن اجتماعات شهید زکریا واقع در خیابان ثارالله توسط مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان رفسنجان با همکاری فرمانداری رفسنجان برگزار می‌گردد. از کلیه همکاران جهت ثبت نام و شرکت در این جلسه دعوت به عمل می‌آید.

برای شرکت کنندگان در دوره توسط مرکز رفسنجان تاییدیه صادر می‌شود که امتیاز آن برای طرح رتبه بندی قابل محاسبه است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

 • رونوشت شناسنامه و کارت ملی
 • عکس
 • پرداخت هزینه 30000ریال(سه هزار تومان)

محل ثبت نام: دفتر انجمن صنفی آموزشگاهها

آخرین مهلت ثبت نام: پنجشنبه 1393/06/06 ساعت 19

 

انجمن صنفی آموزشگاهها

پنجشنبه ششم شهریور 1393    ساعت 9:18    نویسنده: میرزایی
دوشنبه مورخه 93/6/17  ساعت  10/30

مکان آموزشگاه آیندگان - خیابان شهدا پاساژ شمس 

سه شنبه چهارم شهریور 1393    ساعت 17:43    نویسنده: میرزایی
یکشنبه مورخه 93/6/16  

icdl درجه 2      ساعت 7/30

icdl  درجه 1     ساعت 9

 

دوشنبه مورخه 93/6/17

freehand    ساعت 7/30

flash mx     ساعت 8

بقیه رشته ها  ساعت 8/30

 

مکان آموزشگاه آیندگان - خیابان شهدا پاساژ شمس

سه شنبه چهارم شهریور 1393    ساعت 17:42    نویسنده: میرزایی
مدیران محترم آموزشگاههای کامپیوتر و حسابداری

با سلام

همانگونه که در جلسه قبل به اطلاع شما رسیده، جلسه شهریورماه آموزشگاههای فناوری اطلاعات و امور مالی و بازرگانی روز پنجشنبه 93/06/06 ساعت 11:30 در محل آموزشگاه پردازش گستر برگزار می‌شود. از همه همکاران جهت شرکت در این جلسه دعوت به عمل می‌آید.

انجمن صنفی آموزشگاهها

سه شنبه چهارم شهریور 1393    ساعت 9:8    نویسنده: میرزایی

محضر همکاران ارجمند در سراسر کشور

با نهایت خرسندی به استحضار کلیه همکاران گرامی (مؤسسین آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای) می‌رساند که در جلسه 18/05/93 هیئت نظارت مرکزی سازمان (با حضور نمایندگان کانون کشوری)، طرح تجمیع آموزشگاه‌ها در یک محل (شیوه‌نامه تشکیل گروه آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای آزاد) با حفظ عنوان و برند هر آموزشگاه به تصویب رسید. به این ترتیب تعدادی از آموزشگاه‌ها می‌توانند با رعایت ضوابط مربوطه به منظور صرفه‌جویی در اجاره محل، پرداخت حقوق مدیر و کارکنان اداری، هزینه‌های آب، برق، گاز، تلفن و غیره و برخی دیگر از مخارج به توافق رسیده و بر اساس شیوه‌نامه مزبور در یک محل مستقر شوند. لازم به این توضیح است که این شیوه‌نامه برای مدت 6 ماه به صورت آزمایشی در 3 استان مرکزی، بوشهر و گیلان اجرا خواهد شد و پس از رفع تنگناهای احتمالی مشخص‌شده، در سراسر کشور به اجرا در می‌آید.

مرتضی بدیعی

رییس هیئت‌مدیره کانون انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور

سه شنبه بیست و هشتم مرداد 1393    ساعت 11:3    نویسنده: میرزایی
مدیران محترم آموزشگاه آزاد استان

باسلام

احتراما" در خصوص رتبه بندی آموزشگاهها، پس از تکمیل پرسشنامه الزامی است فایل اکسس مربوط به رتبه بندی و راهنمای آن را دریافت و پس از تکمیل، فایل را بر روی cd به انضمام پرسشنامه تا تاریخ 93/6/5 در کرمان به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و در شهرستانها به مرکز شهرستان تحویل نمایید. لازم به ذکر است است کلیه مستندات مربوطه بایستی در محل آموزشگاه نگهداری تا در زمان مراجعه ارزیابان مورد بررسی قرار گیرند.

مریم سلطانزاده

مسئول امور آموزشگاههای آزاد استان

 

برای دریافت فایل رتبه بندی اینجا کلیک کنید

برای دریافت توضیحات مربوط به استفاده از فایل اینجا کلیک کنید

برای دریافت پرسشنامه اینجا کلیک کنید

سه شنبه بیست و هشتم مرداد 1393    ساعت 10:34    نویسنده: میرزایی
مدیران محترم آموزشگاههای رایانه و حسابداری

با سلام

همانگونه که در جلسه قبل به اطلاع رسید، جلسه ماهیانه آموزشگاههای رایانه و حسابداری روز پنجشنبه 1393/05/16 ساعت 11 صبح در محل آموزشگاه بهمنیار تشکیل می‌شود. بدینوسیله از همکاران جهت شرکت در این جلسه دعوت به عمل می‌آید.

انجمن صنفی آموزشگاهها

چهارشنبه پانزدهم مرداد 1393    ساعت 13:9    نویسنده: میرزایی
اگر چه همیشه و همه جا، امتحان خدا در حال برگزاریه، ولی...

بنظرم ماه رمضون یه چیز دیگه س...

یه امتحان خاصه...

خورد و خوراکت، رفتارت، حرفات، نگاهت و خلاصه همه چیز مورد امتحانه...

هزینه پورتال هم نداره، همه اجبارا به آزمون معرفی میشن

همه چهره ها هم به قدر کافی شناخته شده هستند و نیازی به کارت ورود به جلسه نیست

اصلا نمیتونی کسی را بجای خودت سر جلسه بفرستی، چون کسی را پیدا نمی کنی که خودش آزمون نداشته باشه!

جلسه یه مراقب هم بیشتر نداره و هرچی تقلب کنی به روت نمیاره. ولی تو میدونی که کوچکترین تقلبت هم ضبط میشه تا بعدا به حسابت بیاد

سئوالا هم سراسریه، از اون بالا میاد

سئوال که چه عرض کنم، از قبل سئوالا را دادن که جواباش را آماده کنی

نیازی هم به منبع درسی و کتاب تست هم نیست.

فقط همت میخواد، اراده میخواد، تلاش میخواد

ولی...

ولی امان از بیخیالی، امان از تنبلی، امان از سستی اراده، امان از همراه شدن با اون رفیق نابابی که اول صفر تاریخ رو گرفت...

امروز عید فطره، روز اعلام نتایج آزمون...

یه سری به پورتال الهی بزن، ببین چکار کردی...

من؟ حال و روز خوبی ندارم، آخه امتحان رو خراب کردم...

ولی توی اخبار پورتال نوشته بود بازم میشه امتحان داد، نیازی به آزمون ادواری نیست. اینقدر میشه آزمون داد تا قبول شد...

امید به خدا، ببینم برای آزمون بعدی چکار میشه کرد.

خدایا خودت کمک کن!

*****

عید فطر بر همه شما همکاران عزیز مبارک باد

سه شنبه هفتم مرداد 1393    ساعت 8:26    نویسنده: میرزایی
همکاران گرامی

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

نظر به تماس مکرر همکاران در مورد نحوه دریافت پرسشنامه اعتبارسنجی، به اطلاع شما میرسانیم که با کلیک روی اینجا می توانید فایل این پرسشنامه را از سایت سازمان دریافت نمایید.

یادآور می‌شود که در اطلاعیه قبلی اعتبارسنجی، لینک فایل به اشتباه درج شده بود که ضمن عذرخواهی، بدینوسیله تصحیح می‌شود.

انجمن صنفی آموزشگاهها

دوشنبه سی ام تیر 1393    ساعت 19:4    نویسنده: میرزایی
قابل توجه مدیران آموزشگاه‌های رایانه و حسابداری

     سلام

     بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که جلسه ماهیانه آموزشگاه‌های رایانه و حسابداری روز پنجشنبه 1393/04/05 ساعت 11صبح در محل آموزشگاه اندیشه سازان برگزار خواهد شد. از همه همکاران جهت شرکت در این جلسه دعوت به عمل می‌آید.

انجمن صنفی آموزشگاهها

چهارشنبه چهارم تیر 1393    ساعت 18:58    نویسنده: میرزایی
همکاران گرامی

سلام

به اطلاع شما میرسانیم که در جلسه ای که با حضور ریاست محترم سازمان و معاونین ایشان، مدیران کل مناطق و روسای کانونهای انجمنهای صنفی استانها روز یکشنبه اول تیرماه در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای اشتهارد (کرج) برگزار شد، آقای دکتر پرند در مورد گواهینامه های مهارت باقیمانده از سال 92 فرمودند که دستور داده اند تا این گواهینامه ها حداکثر تا پایان هفته آینده چاپ شوند.

انجمن صنفی آموزشگاهها

دوشنبه دوم تیر 1393    ساعت 20:57    نویسنده: میرزایی
سرور گرانقدر جناب آقای مهندس بدیعی
ریاست محترم هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای کشور‌

با سلام و تهنیت

برگزاری همایش باشکوه «خصوصی سازی آموزشهای فنی و حرفه‌ای، کلید اشتغال پایدار» در آغازین روز تیرماه جاری، نمایش خیره کننده‌ای از وحدت، انسجام، ابهت و توان آموزشگاههای فنی و حرفه‌ای کشور به رهبری جنابعالی و دیگر همکارانتان در کانون کشوری بود، آنگونه که مقامات عالی‌رتبه حاضر در جلسه نیز در بیانات خویش به قدرت و توانمندی این جمع خدوم و مخلص اذعان و اعتراف نمودند.

این همایش چیزی نبود جز تبلور همان شعر زیبای «قطره دریاست اگر با دریاست...» که در سایه نگاه راهبردی، درایت و مدیریت بی نظیر حضرتعالی و دیگر همکاران ساعی و پر تلاش محقق شد. بی تردید اثرات مثبت این اقدام بزرگ و غرورآفرین در روند رو به جلوی آموزشگاههای فنی و حرفه‌ای، این تلاشگران عرصه مهارت آموزی، به زودی نمایان خواهد شد.

بدینوسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را به نمایندگی از انجمنهای صنفی و موسسین و مدیران بیش از 700 آموزشگاه فنی و حرفه‌ای استان کرمان به حضورتان تقدیم داشته، سلامتی و توفیق روز افزون حضرتعالی را از قادر متعال آرزومی‌کنم.

با تقديم احترام

مهرداد ميرزايي

رئيس هيئت مديره کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه‌ای استان کرمان

دوشنبه دوم تیر 1393    ساعت 13:48    نویسنده: میرزایی

گزارشی از برگزاری همایش

«خصوصی سازی آموزشهای فنی و حرفه ای، کلید اشتغال پایدار»

همایشی با نام «خصوصی سازی آموزشهای فنی و حرفه ای، کلید اشتغال پایدار» به همت کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه ای کشور روز شنبه ۹۳/۰۳/۳۱ در محل سالن اجتماعات برج میلاد تهران برگزار شد. در این همایش با شکوه که با حضور دکتر لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی و تعدادی از نمایندگان مجلس، دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر پرند ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، تعدادی از معاونین، مدیران و مسوولان وزارت کار و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، روسای کانونها و انجمنهای صنفی آموزشگاههای کشور و همچنین حضور پرشور حدود ۱۷۰۰نفر از موسسین و مدیران آموزشگاههای سراسر کشور برگزار گردید، بر نقش مهم این آموزشگاهها در اشتغال زایی جوانان و توسعه اقتصادی کشور و همچنین خصوصی سازی آموزشهای فنی و حرفه ای در راستای تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی توسط سخنرانان تاکید شد.

بعد از خوشامدگویی و ارایه گزارشی توسط آقای مهندس عابدی نایب رییس کانون کشوری و دبیر همایش، آقای دکتر عزیزی ریاست کمیسیون اجتماعی مجلس به ایراد سخن پرداخت و ضمن بازگو کردن تصویب قانون معافیت مالیاتی آموزشگاهها در اسفند ۹۲، بر حمایت همه جانبه مجلس از آموزشگاهها و تلاش جهت تصویب قانون بیمه موسسین آموزشگاهها تاکید کرد.

آنگاه آقای دکتر پرند ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشورطی سخنانی به تشریح ۱۱ سیاست این سازمان جهت حمایت از آموزشگاهها پرداخته و خواستار مساعدت بیشتر مجلس شورای اسلامی و وزارت رفاه، کار و تعاون اجتماعی در این رابطه شد.

در ادامه، دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر نقش و جایگاه آموزشگاههای فنی و حرفه ای، از انجام نسجیده و کارشناسی نشده بعضی خصوصی سازیهای گذشته انتقاد کرد و افزود که باید آموزشهای فنی و حرفه ای را با تکیه بر تجربیات موفق خصوصی سازی به آموزشگاههای آزاد واگذار نمود.

سپس آقای مهندس بدیعی، ریاست کانون کشوری طی سخنان کوتاهی از حضور همه مسوولین دولتی و موسسین آموزشگاههادر این همایش تشکر کرده و ریاست مجلس را جهت ایراد سخن به پشت تریبون دعوت کرد.

آقای دکتر لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی به عنوان آخرین سخنران، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مدیران و موسسین آموزشگاههای فنی و حرفه ای، به تبیین وضعیت سیاسی، اقتصادی واجتماعی کشور پرداخت و کارکرد آموزشگاههای فنی و حرفه ای را در هریک از این زمینه ها یادآور شد. وی ابراز امیدواری کرد که قانون بیمه موسسین و مدیران این آموزشگاهها با تعیین و تخصیص اعتبار لازم، مانند قانون معافیت مالیاتی آنها در صحن مجلس به تصویب برسد.

این همایش با اهدای تابلو فرشی ازطرف کانون کشوری به ریاست مجلس و همچنین تقدیر از دست اندرکاران همایش به پایان رسید.

 شایان ذکر است که از استان کرمان، آقای حسن پور نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی، آقای مهندس میرزایی رییس کانون استان، خانم امجدی خزانه دار کانون کشوری و نایب رییس کانون استان، خانم مهندس سلطانزاده مسوول امور آموزشگاههای استان و خانم موسایی رئیس انجمن صنفی زرند حضور داشتند.

یکشنبه یکم تیر 1393    ساعت 9:52    نویسنده: میرزایی
همکاران گرامی

سلام

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که بر طبق مصوبه هیات نظارت مرکزی سازمان به تاریخ 93/03/24، شرط سنی موسسین و مدیران آموزشگاههای آزاد از 28 سال به 25 سال کاهش یافت.

انجمن صنفی آموزشگاهها 

چهارشنبه بیست و هشتم خرداد 1393    ساعت 6:38    نویسنده: میرزایی
همکاران گرامی

با سلام

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند که همایش «خصوصی سازی آموزشهای فنی و حرفه‌ای، کلید اشتغال پایدار» به همت کانون انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرفه‌ای کشور و با حضور ریاست محترم مجلس شورای اسلامی و جمعی از نمایندگان، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای ، روسای کانونهای انجمنهای صنفی آموزشگاههای فنی و حرف‌ای استانها و جمعی از موسسین آموزشگاههای آزاد سراسر کشور روز شنبه 93/03/31 از ساعت 14 تا 18 در محل سالن همایشهای برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

بدینوسیله از کلیه همکاران علاقمند جهت شرکت در این همایش دعوت به عمل می‌آید.

انجمن صنفی آموزشگاه‌ها

چهارشنبه بیست و هشتم خرداد 1393    ساعت 6:26    نویسنده: میرزایی

درباره وبلاگ

انجمن صنفي آموزشگاه‌هاي فني و حرفه‌اي شهرستانهای رفسنجان و انار
شماره ثبت: ۱۲۶
رايانامه: RafsanjanAnjoman[at]Gmail.com
سامانه پیام کوتاه: ۳۰۰۰۴۸۶۶۰۰۱۷۶۶

اعضاي هيئت مديره:
مهرداد ميرزايي (رئيس هيئت مديره)
Mehrdad12011[at]Gmail.com

شايسته خالقي (نایب رئیس)
arayeshgah.soozan[at]gmail.com

سيمين احمدي مقدم (خزانه‌دار)
Abrishamgoldoz[at]yahoo.com

فاطمه قاسمی‌نژاد
Jila_nice[at]yahoo.com

مرجان حجت نوقی
KolbeHonar.Hojjat[at]gmail.com
برچسب‌ها وب